Головна
Економіка
Мікроекономіка / Історія економіки / Податки та оподаткування / Підприємництво. Бізнес / Економіка країн / Макроекономіка / Загальні роботи / Теорія економіки / Аналіз
ГоловнаЕкономікаПодатки та оподаткування → 
« Попередня Наступна »
А. В. Бризгалін. Податки і податкове право, 1998 - перейти до змісту підручника

§ 9.3. Черговість сплати податків


Черговість сплати податків визначена в ст. 22 Закону про основи податкової системи.
Так, сплата податку на прибуток юридичної особи, яка є відповідно до законодавства джерелом кількох податків, здійснюється в наступному порядку:
- сплачуються всі майнові податки, мита та інші платежі відповідно до законодавчими актами;
- оподатковуваний прибуток платника податків зменшується на суму сплачених вищевказаних податків, після чого сплачуються місцеві податки, витрати по сплаті яких відповідно до п.
5 ст. 21 Закону про основи податкової системи відносяться на фінансові результати діяльності;
- оподатковуваний прибуток платника податків зменшується на суму сплачених місцевих податків, зазначених вище, після чого сплачуються у встановленому порядку всі інші податки, що вносяться за рахунок прибутку;
- податок на прибуток вноситься за рахунок прибутку, що залишився після сплати всіх перерахованих вище податків.

« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " § 9.3. Черговість сплати податків "
  1. 2.3. Міжбюджетні відносини
    черговий фінансовий рік, а також на довготривалій основі (не менше ніж на три роки) з різних видів таких доходів. Відповідно до ст. 48 Бюджетного кодексу РФ нормативи відрахувань визначаються законом про бюджет того рівня бюджетної системи Російської Федерації, який передає регулюючі доходи. До регулюючим доходів територіальних бюджетів належать також трансферти - кошти,
  2. 3.2. Бюджетні права органів державної влади РФ
    черговий фінансовий рік. До відання федеральних органів належить розмежування бюджетних доходів і видатків між федеральним і регіональними бюджетами. Розмежування податків і зборів між бюджетами регламентується: - Законом РФ «Про основи податкової системи в Російській Федерації» від 27 липня 1991 р. № 146-ФЗ (гл.2, ст.13-15), - Бюджетним кодексом РФ від 31 липня 1998 р. № 145-ФЗ, (розділ
  3. 4.2. Федеральний бюджет Російської Федерації
    черговий фінансовий рік; - митні збори, митні збори та інші митні платежі; - державна мито відповідно до законодавства Російської Федерації; 2. До неподаткових доходів федерального бюджету належать: - доходи від використання майна, що перебуває у державній власності, доходи від платних послуг, що надаються бюджетними установами, що перебувають в
  4. Словник термінів
    сплати штрафів і пені з сум добровільно сплачуваних ними платежів до бюджету та позабюджетні державні фонди. Амортизаційні кошти - фінансові кошти, що виділяються спеціальним призначенням для збереження та відновлення основних фондів підприємства. Аудиторський контроль - незалежний позавідомчий фінансовий контроль , що проводиться аудиторською фірмою, що має ліцензію на здійснення
  5. НЕ ДІЛИТИ, А ЗАРОБЛЯТИ
    чергова економічна реформа закінчиться крахом? І чи не є створення комісії з реформи лише хитрощами, бажанням прикрити ім'ям вчених чергову невдачу? Нашу бесіду, Леонід Іванович, мені хотілося б почати саме з розмови про попередні наших спробах економічних перетворень, з аналізу причин їх провалу. Зараз стало модним в усьому звинувачувати бюрократів, апарат, який начебто
  6. 14.2. Глобальне відторгнення, або пікнік на узбіччі транс'евразійской магістралі.
    чергового «всенародно обраного». І при цьому все і серцем, і розумом дружно і демократично голосують за владу. Так просто не буває. Так не буває, щоб заводи стояли, продукції не виробляли, зарплату не платили, але робітники роками ходили на роботу і щось на ній робили! І при цьому ще й не вмирали з голоду, не отримуючи допомоги з безробіття (так було з 1994 по 1998 роки). То чи не
  7. Питання 2. Податковий кодекс - правова основа податкової системи Російської Федерації
    черговість виконання якого відповідно до цивільного законодавства РФ передує виконання обов'язку зі сплати податків і зборів. Невиконання банком рішення про стягнення податку та збору, а також пені тягне стягнення пені в розмірі однієї стопятідесятой ставки рефінансування Центрального банку РФ, але не більше 0,2% за кожен день прострочення. Вчинення банком дій по
  8. Питання 3 Порядок визначення митних платежів
    чергового податкового періоду з відповідного податку, за винятком випадків, передбачених ст. 5 НК РФ. Акти законодавства про збори набирають чинності не раніше ніж після закінчення одного місяця з дня їх офіційного опублікування, за винятком випадків, передбачених ст. 5 НК РФ. Федеральні закони, що вносять зміни до НК РФ у частині встановлення нових податків і (або) зборів, а також акти
  9. 2.4. Класифікація податків
    черговий рік. Так, надходження по федеральному податку на доходи фізичних осіб (за ставкою 13%) протягом останніх семи років (з 2001 року) повністю зараховуються в КБ суб'єкта РФ, а ставка податку на прибуток організацій (24%) «розщеплена» на федеральну ставку - 6,5% і на регіональну ставку - не більше 17,5%. Нарешті, третій вид класифікації представлений угрупованням податків і зборів по
  10. 3.3 Система податкового адміністрування
    чергові платежі (шляхом заліку) або повертають платнику податків через органи казначейства. Співвідношення зменшених та донарахованих сум представляє пропорцію 1:20. У результаті податкового адміністрування органами ФНС Росії в 2005 р. було забезпечено податкових надходжень 5413 млрд. руб. Крім того, в результаті камеральних і виїзних податкових перевірок організацій і фізичних осіб
© 2014-2022  epi.cc.ua